Szyldy, tablice

Przy użyciu nowoczesnych technik jak i doświadczenia w zawodzie można stworzyć niepowtarzalne szyldy grawerowane, indywidualnie dopasowane do Państwa Firmy. Zastosowanie przestrzennych technik, różnych materiałów i pokryć daje nieskończoną paletę możliwości. 

Materiały:

  • Mosiądz błyszczący lub matowy w kolorze naturalnym lub oksydowany, pokrywany galwanicznie dowolną powłoką
  • Aluminium anodowane, materiał doskonale nadaje się do zastosowań na zewnątrz budynków ponieważ jest obojętne na działanie warunków atmosferycznych. Błyszczące lub matowe w kilkunastu kolorach.
  • Laminaty dwuwarstwowe (dwukolorowe) Grawerując na cienkiej warstwie wierzchniej wydobywamy kolor z którego wykonana jest spodnia część tablicy. Dostępne kilkanaście połączeń kolorów.
  • Laminaty specjalne, materiał grawerowany od spodu można wypełniać różnymi kolorami farb a poprzez zastosowanie odpowiedniej głębokości grawerowania możliwe jest uzyskanie efektów trójwymiarowych. Dostępne kilka kolorów.
  • Stal szlachetna kwasowa, materiał bardzo trudny w obróbce ale gwarantujący przysłowiową niezniszczalność. Obowiązek stosowania w statkach powietrznych do oznaczeń.

Zlecenia realizujemy dla Klientów z Warszawy i okolic oraz całego kraju.

Stosowanie białych metali w wyrobie tablic i szyldów to również obowiązek nałożony przez ustawodawcę na notariuszy i kancelarie. Tablice dla notariuszy, kancelarii notarialnych wykonujemy zgodnie z zaleceniami Izby Notarialnej.

%d bloggers like this: